+48 32 274 32 11

W CMS FIZJO świadczymy zabiegi w pełnym zakresie rehabilitacji ortopedycznej po: artroskopii stawów, endoprotezie- plastyce oraz rekonstrukcji ścięgien i więzadeł. Prowadzimy również terapię dysfunkcji kręgosłupa i tkanek miękkich oraz rehabilitację wad postawy u dzieci i młodzieży.

Najwyższej klasy specjaliści, nowoczesny sprzęt, innowacyjne metody leczenia gwarantują bardzo wysoki poziom wykonywanych zabiegów i pożądany efekt terapeutyczny.

Każdemu pacjentowi zapewniamy indywidualny plan leczenia, uzależniony od diagnozy.
Wnikliwa analiza problemu umożliwia dobór odpowiedniego zestawu zabiegów i ćwiczeń, dzięki temu pacjenci w optymalnie krótkim czasie wracają do zdrowia.

Jak należy przygotować się do wizyty?

1. Na pierwszą wizytę Pacjent może zapisać się telefonicznie lub bezpośrednio w gabinecie. 2. Wskazane jest by pacjent zabrał ze sobą: – dokumentację z przebiegu leczenia – strój sportowy nie krępujący ruchu 3. Przed rozpoczęciem rehabilitacji pacjent proszony jest o poinformowanie o chorobach współistniejących.

Jak przebiega pierwsza wizytya?

Podczas pierwszej wizyty: – zakładana jest karta pacjenta, – fizjoterapeuta przeprowadza wywiad z pacjentem, – zapoznaje się z dokumentacją z wcześniejszego leczenia i diagnozuje pacjenta pod względem stanu funkcjonalnego, umiejscowienia bólu, zakresów ruchomości, – wspólnie ustalany jest cel terapii, jej przebieg oraz częstotliwość, – po badaniu przeprowadzanie są pierwsze zabiegi.

 

Zabiegi i konsultacje z zakresu rehabilitacji udzielane są
od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00.