+48 32 341 71 20 | Zabrze, ul. Zwrotnicza 11G

CMS – Centrum Medycyny Specjalistycznej – zatrudniamy tylko najwyższej klasy specjalistów, aby leczenie naszych Pacjentów było szybkie, skuteczne i bezpieczne!

Dziś pragniemy przedstawić Państwu sylwetkę Dr n. med. Grzegorza Pileckiego – specjalistę ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Ma kilkunastoletnie doświadczenie w swojej dziedzinie. Ortopedią interesował się już na wczesnych latach studiów, czego wynikiem były dwa staże w Klinikach Ortopedii w Niemczech (Kilonia i Heidelberg). Od początku intensywnie pracował naukowo, czego efektem jest kilkanaście publikacji oraz ok. 80 doniesień zjazdowych. W 2016 roku uzyskał tytuł dr n. med. z zakresu ortopedii, przygotowując pracę na temat wyników rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego u dzieci i młodzieży.

Wykonuje ok. 500 operacji rocznie. Operuje zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Głównym obszarem zainteresowań jest chirurgia stawu kolanowego (rekonstrukcje więzadłowe, naprawy łąkotek, naprawy chrząstki, korekcja deformacji, osteotomia). Drugim obszarem jest chirurgia stopy i stawu skokowego (deformacje płasko-koślawe, rekonstrukcje więzadłowe, naprawy chrząstki, korekcja palucha koślawego). Wielokrotny uczestnik kursów krajowych oraz zagranicznych z zakresu nowoczesnych technik operacyjnych (ESSKA, ISAKOS, EPOS).
Członek towarzystw naukowych:

  1. Europejskie Towarzystwo Chirurgii Kolana, Traumatologii Sportowej (ESSKA)
  2. Europejskie Towaryzstwo Ortopedii Dziecięcej (EPOS)
  3. Polskie Towarzystwo Artroskopowe (PTARTRO)
  4. Międzynarodowe Towarzystwo Ultrasonografii Mięśniowo-Szkieletowej (ISMUS)

Instruktor firmy Arthrex z zakresu chirurgii stawu kolanowego, m. in. trochleoplastyki.

Masz problem z pełnym zakresem ruchu? Nie czekaj, aż będzie za późno! Zadzwoń i umów się na wizytę! Grzegorz Pilecki i cały nasz zespół chętnie pomoże! Tel. +48 32 274 32 11 lub https://tiny.pl/9bp4q