+48 32 341 71 20 | Zabrze, ul. Zwrotnicza 11G

Lekarze CMS systematycznie uczestniczą w prestiżowych sympozjach i konferencjach medycznych, podczas których często prezentują również swoje prace naukowe

1. Sympozjum Naukowe Nierekonstrukcyjne Techniki Leczenia Więzadeł Kolana

W dniu 13.01.2017 nasi ortopedzi Dr n. med. Grzegorz Pilecki oraz Dr Marcin Hajzyk uczestniczyli w sympozjum na temat zastosowania metody internal bracing w leczeniu uszkodzeń więzadłowych w obrębie stawu kolanowego.
Sympozjum zgromadziło ok. 200 uczestników z czołowych ośrodków w Kraju.
Metoda ta jest już od jakiegoś czasu z powodzeniem stosowana w naszym Ośrodku.

2. Kurs EFAS 2017

W dniach 2-3.02.2017 w Barcelonie Dr n. med. Grzegorz Pilecki uczestniczył w szkoleniu z zakresu chirurgii stopy i stawu skokowego. Kurs organizowany był przez Europejskie Towarzystwo Chirurgii Stopy i Stawu Skokowego. Wykładowcami byli najwięksi eksperci z czołowych Ośrodków Europy.

3. Sympozjum EPOSNA 2017

W dniach 3-6.05.2017 w Barcelonie Ordynator naszego Oddziału Ortopedii Dr n. med. Zbigniew Pilecki wraz z zespołem w składzie Dr n. med. Grzegorz Pilecki oraz Dr Marcin Hajzyk uczestniczyli w sympozjum z zakresu ortopedii dziecięcej Sympozjum organizowane było wspólnie przez Europejskie i Amerykańskie Towarzystwo Ortopedii Dziecięcej. Zgromadziło największe autorytety ze Świata z zakresu ortopedii dziecięcej.

Nasi ortopedzi pełni nowych inspiracji zabierają się do jeszcze cięższej pracy na rzecz naszych pacjentów!!!