+48 32 341 71 20 | Zabrze, ul. Zwrotnicza 11G

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu
– Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyłem z wyróżnieniem.

W marcu 2023 roku zdałem egzamin specjalizacyjny z dziedziny Położnictwa i Ginekologii. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem na licznych stażach m.in w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej MSWiA w Katowicach; Katowickim Centrum Onkologii; Oddziale Klinicznym Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Bytomiu; Centrum Medycznym „Żelazna” Szpital Specjalistyczny św. Zofii w Warszawie.

Aktywnie poszerzam swoją wiedzę na kursach i szkoleniach w Polsce i zagranicą. Posiadam certyfikat kompetencji PTKiPSM w zakresie prewencji wtórnej raka szyjki macicy- wykonuję kolposkopię z pobraniem wycinków. Zajmuję się prowadzeniem ciąży fizjologicznej i ciąży powikłanej, diagnostyką chorób ginekologicznych oraz leczeniem chorób kobiecych -m.in zaburzeń statyki narządu rodnego, nietrzymaniem moczu.

Aktualnie pracuję na Oddziale Położniczo-Ginekologicznym o II st. referencyjności w Szpitalu Powiatowym ZOZ Świętochłowice oraz w szpitalu Gyncentrum – Centrum Leczenia Endometriozy Gyncentrum, gdzie wykonujemy pełen zakres operacji położniczo- ginekologicznych w tym małoinwazyjne leczenie operacyjne laparoskopowe, histeroskopowe oraz waginalne. Prywatnie miłośnik żeglarstwa, kitesurfingu oraz narciarstwa.