+48 32 341 71 20 | Zabrze, ul. Zwrotnicza 11G

Ortopedia i traumatologia to działy medycyny, które zajmują się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób układu mięśniowo-szkieletowego. Często pacjenci borykający się z bólami stawów, mięśni lub kości potrzebują pomocy specjalisty, jakim jest ortopeda. W Centrum Medycyny Sportowej Zabrze usługi z zakresu ortopedii i traumatologii świadczone są przez doświadczonych specjalistów, którzy posiadają wiedzę zdobytą w najlepszych klinikach, także poza granicami kraju.

Jak umówić wizytę u ortopedy w CMS Zabrze?

W CMS Zabrze istnieje kilka sposobów, dzięki którym można umówić wizytę u ortopedy. Najprostszym i najszybszym sposobem jest skorzystanie z rejestracji online dostępnej na stronie https://www.znanylekarz.pl/placowki/centrum-medycyny-sportowej-cms. Wtedy pacjent może wybrać odpowiednią porę, która będzie mu odpowiadać. W ten sposób można także zarezerwować termin wizyty u konkretnego lekarza, co jest szczególnie ważne, jeśli pacjent chce skorzystać z pomocy określonego specjalisty.

Drugim sposobem jest skontaktowanie się z placówką telefonicznie pod numerem +48 32 274 32 11. Pracownik CMS Zabrze skontaktuje się z pacjentem, by potwierdzić termin wizyty i odpowiedzieć na ewentualne pytania.

Umówienie wizyty u ortopedy w CMS jest bardzo proste i dostępne dla pacjentów na kilka sposobów. Wszystkie metody umawiania wizyty są intuicyjne i szybkie, co umożliwia pacjentowi wybór najwygodniejszej dla niego opcji. Dzięki doświadczonym specjalistom oraz nowoczesnym metodom diagnostycznym CMS Zabrze może zaoferować skuteczną pomoc w leczeniu chorób układu mięśniowo-szkieletowego.